Чернігівська міська благодійна організація "Міська лікарняна каса"

Четверг, 22.11.2018, 14:25

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

НАКАЗ МОЗ УКРАЇНИ від 11.08.2005 N 400
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
11.08.2005 N 400
м.Київ

Про взаємодію лікарняних кас, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та закладів охорони здоров'я

З метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії між лікарняними касами, місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування та медичними закладами, на виконання Указу Президента України від 08.08.2000р. № 963/2000 "Про додаткові заходи щодо поліпшення медичної допомоги населенню України"

Наказую:

1. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської і Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державних адміністрацій, керівникам лікувально-профілактичних закладів:

1.1. Сприяти діяльності регіональних (обласних) лікарняних кас (далі - лікарняних кас), створених відповідно до законів України "Про благодійництво та благодійні організації", "Про об'єднання громадян", зареєстрованих в органах юстиції, основною метою діяльності яких є покращання рівня медикаментозного забезпечення членів лікарняних кас та підвищення якості медичної допомоги.

1.2. Підтримувати ідею щодо співпраці з лікарняними касами в органах місцевого самоврядування, місцевих державних адміністраціях.

1.3. Сприяти підписанню Протоколів намірів між лікарняними касами та управліннями охорони здоров'я обласних державних адміністрацій.

1.4. Сприяти укладенню договорів між лікарняними касами та закладами охорони здоров'я, а також у приоритетному порядку з лікарями загальної практики - сімейними лікарями.

1.5. До 01.09.2005р. подати Департаменту організації та розвитку охорони здоров'я населення МОЗ України інформацію щодо взаємодії лікарняних кас з лікарями первинної ланки, в тому числі лікарями загальної практики - сімейними лікарями.

1.6. Взяти під особистий контроль щоквартальне подання звітів Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин МОЗ України щодо стану функціонування лікарняних кас в регіонах України.

1.7. При підписанні угод, зазначених у пунктах 1.3. та 1.4. цього наказу, рекомендувати користуватись формами, що додаються.

2. Департаменту організації та розвитку охорони здоров'я населення, Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин, Юридичному управлінню:

2.1. До 20.09.2005р. узагальнити досвід взаємодії лікарняних кас з лікарями первинної ланки, в тому числі лікарями загальної практики - сімейними лікарями та внести пропозиції щодо покращання подальшої співпраці;

2.2. При розробці нормативно-правової бази розвитку охорони здоров'я України врахувати досвід взаємодії лікарняних кас та закладів охорони здоров'я.

3. Відділу освіти і науки МОЗ України сприяти проведенню науково-практичної конференції щодо сучасної ролі та місця лікарняних кас.

4. Хід виконання цього наказу заслухати на апаратній нараді в МОЗ України в листопаді 2005 р. 5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. Міністра С.М.Ханенко


Источник: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20050811_400.html
Категория: Мои статьи | Добавил: Serg (11.08.2005)
Просмотров: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Меню сайта

Категории раздела

Мои статьи [3]

Поиск

Вход на сайт

Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0